Dzisiaj jest sobota , 02 lipiec 2022
Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
tematyka serwisu: szkolenia bhp, kursy bhp,
instrukcje bhp, kurs wózków widłowych.

Ośrodek Doradztwa i Kształcenia BAJD istnieje od 1989 roku.

Od 1991 roku działa jako niepubliczna placówka oświatowa wpisana do ewidencji szkół i placówek oświatowych w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Ośrodek BAJD posiada także zgodę Ministerstwa Edukacji Narodowej na prowadzenie działalności szkoleniowej.

Podstawowym zadaniem naszego Ośrodka jest organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kursów dokształcających zawodowo oraz seminariów tematycznych.

Ośrodek BAJD zajmuje się także kompleksową obsługą i doradztwem w zakresie BHP, prawa pracy, ergonomii i ochrony środowiska pracy. W 2003 roku Ośrodek nawiązał współpracę z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowym Instytutem Badawczym w Warszawie, co ugruntowało i potwierdziło silną pozycję na rynku oraz profesjonalizm.

Współpraca z CIOP-PIB zaowocowała przyjęciem Ośrodka BAJD do grona 16 firm-ekspertów ds. bhp. Właściciel Ośrodka Jan Smolarz otrzymał dnia 26 listopada 2004 roku certyfikat eksperta ds. bezpieczeństwa i higieny pracy certyfikowanego przez CIOP-PIB.

W listopadzie 2006r. Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie ponownie wyróżnił Ośrodek BAJD i przyznał certyfikat eksperta ds. bezpieczeństwa i higieny pracy Dyrektor Ośrodka mgr inż. Darii Krawczak.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz chcąc sprostać dynamice rozwoju rynku w Polsce, Ośrodek BAJD nieustannie powiększa swoją ofertę, skierowaną zarówno do dużych jak i małych przedsiębiorstw.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte na naszej stronie internetowej przybliżą Państwu działalność Ośrodka BAJD i zachęcą do nawiązania współpracy z naszym Ośrodkiem.


drukuj   

Ośrodek Doradztwa i Kształcenia "BAJD"
85-105 Bydgoszcz, ul. Stary Rynek 15-21, tel. (0 52) 348 65-60 tel./fax (0 52) 348 64 42
e-mail: bajd@bajd.com.pl www: www.bajd.com.pl